Kontakta oss

För att uppnå högsta kvalité och en god kontakt
med våra kunder strävar vi efter att hålla en nära
kommunikation mellan vår ledning, våra butiker
och vår produktion.

Därför sitter vår ledning, order och administations-
avdelning på samma adress som vårt bageri. Vill du
komma i kontakt med någon på kontoret, på order
eller någon i produktionen hittar du kontaktuppgifter nedan.

Bernards Solåsen

Bernards Solåsens butikschef:...

Malin Johansson

Ekonomi: Malin Johansson
0370-34 76 51malin@stigscafe.se

Kontak...

Order

Order
Våra trevliga tjejer på order Mia Östberg & Anna Finnander
hjälper er gärna att hitta rätt tårta, föreslå goda...

Kallskänk

Kallskänk


Evelina Bengtsson

Lotta Nilsson

0370-102 32



Kontakta kallskänken vid beställning av smörgås...

Konditoriet

Konditoriet

Eva-Lena Rydh
0370- 105 53
Anträffbar 04.00 – 10.00

Bageriet

Bageriet


Rickard Hjelm

0370-105 53

Anträffbar 06.00 – 12.00

Distribution och pack

Distribution och pack


Pernilla Gustavsson

0370-105 53

Anträffbar 04.00 – 09.00

Pelikanen Café & Bistro

Butikschef Pelikanen: Amanda Sjögren
0370- 140 50, amanda@stigscafe.se

Kontak...

Stigs Café och Butik

Stigs Café och Butik butikschef: Helena Egerhag
0370 - 181 63, scb@stigscafe.se
 ...

Kafferepet

Kafferepet
Ann-Sofie Skenning
0370 - 100 14, kafferepet@stigscafe.se

Stigs Drive In

Stigs Drive In butikschef: Emma Donners
0370 - 105 23, drive@stigscafe.se...

Bernards Konditori

Bernards Konditori butikschef: Camilla Hermansson
036 - 71 11 21, order@stigscafe.se...

Bernards Atollen

Bernards Atollens butikschef: Linda Reimblad
036 - 30 09 06, atollen@bernards.se

...
Bernards Drive In

Bernards Drive In: Emelie K Wetter
036 - 12 90 50, drive@bernards.se

För frågor...